TAXIGO VIIB SIND SÕBRAGA PARIISI

Telli takso Taxigo äpi kaudu! Sõida taksoga ja võid võita Turkish Airlines’i piletid kahele inimesele edasi-tagasi Pariisi. Võitja saab ise valida lennukuupäevad, kooskõlastades oma valikut lennupartneriga. Võitja peab valima lennukuupäevad lennufirma poolt pakutud valikust ja kinnitama need enne 31.03.2018.

Kampaania partner: TURKISH AIRLINES INC. EESTI FILIAAL

Kampaania korraldaja: Taxigo Tallinn OÜ, registrikood 12956778, aadress Madara tn 31 Tallinn Harjumaa 10613.

Kampaania toimub kooskõlas järgnevate reeglitega (edaspidi „Reeglidˮ):

Kampaania kestab perioodil 14.02–08.03.2018.

Kampaania korraldatakse ja viiakse läbi Eestis. Kampaanias saavad osaleda kõik Taxigo äpi kasutajad.

Võitja loositakse välja 08.03.2018 juhusliku numbri generaatori abil kõikide vahel, kes on kasutanud kampaania perioodil Taxigo äpi teenust (on tellinud ja kasutanud teenust, mis on siinse kampaania puhul sõit Taxigo abil tellitud taksoga). Võitja nimi avaldatakse Taxigo.world Facebooki kampaania postituse all ja Taxigo.com kampaania lehel.

Võitjaga võetakse ühendust äpis registreeritud telefoninumbri teel. Auhinna kättesaamine toimub vastavalt võitjaga kokkulepitule. Korraldajal on õigus loosida uus võitja, kui esimene võitja ei vasta korraldaja kehtestatud kampaania tingimustele või kui võitjaga ei ole kontakti saadud hiljemalt 14.03.2018.

Kõik, kes tellivad läbi Taxigo äpi takso, osalevad automaatselt loosimises. Kampaania võitjaks saab üks Taxigo äpi klient. Kampaania võitu ei saa vahetada rahaks ega teise lennusuuna või muu kingituse vastu.

Korraldaja võib kasutada kampaania võitja nime meedias, reklaamides ja PR-kampaaniates võitjale selle eest tasu maksmata ja temaga täiendavat kokkulepet sõlmimata.

Kõik kulud, mis kampaanias osalejatel tekivad seoses kampaanias osalemisega ja võidu kättesaamisega, on kampaanias osalejate enda kanda. Kampaanias loositakse välja ainult lennupiletid kahele inimesele edasi-tagasi Pariisi. Auhind ei sisalda muid teenuseid, mis võivad olla seotud reisiga Pariisi. Kampaanias ei või osaleda OÜ Taxigo ja OÜ Taxigo Tallinn ja sinna alla kuuluvate ettevõtete töötajad ja nende pereliikmed.

Kampaanias ei osale kliendid, kes kasutasid Taxigo äpi teenuseid kampaaniavälisel perioodil.

Kampaania korraldajal on õigus muuta reegleid ja tingimusi igal ajal, teavitades sellest avalikkust Taxigo.world Facebooki kampaania postituse all ja Taxigo.com kampaania lehel.   

Kampaania korraldaja ei võta vastutust kampaanias osaleda soovinute eest, kes on oma andmed Taxigo äppi valesti sisestanud, äppi valesti kasutanud või on esitanud kampaania korraldajale ebaõigeid või ebatäpseid andmeid. Samuti ei vastuta kampaania korraldaja muude rakenduses tekkinud probleemide korral, mis ei ole tekkinud kampaania korraldaja süül.

Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhinna väljaandmine vääramatu jõu ilmnemisel.

Kampaania reeglites reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kuni 31.03.2018 kirjalikult kampaania korraldaja meiliadressile info@taxigo.ee.